Osiągnięcia przedmiotowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

„KSIĄDZ JAN DO BIEDRONKI”

             Dnia 24 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół w Baranowie Sandomierskim odbyła się XII edycja gminnego konkursu poświęcona ks. Janowi Twardowskiemu pod nazwą „Ksiądz Jan od biedronki”. Nasi reprezentanci rywalizowali w trzech kategoriach.

W konkursie wiedzy uczestniczyli uczniowie z klasy VII – Hubert Myszka oraz Bartłomiej Ślusarz. Chłopcy zajęli II miejsce.

             W kategorii recytacji, wierszem księdza Twardowskiego pt. „Śpieszmy się” III miejsce zajęła uczennica klasy VI, Patrycja Cebula.

             Uczniów do konkursu przygotowała pani Anna Cieśla.

             Z kolei utworem muzycznym pt. „Małe śpiewanie o księdzu Janie”, Wiktoria Wilk z klasy Vb zajęła II miejsce. Piosenka została przygotowana pod okiem pana Łukasza Jugo.

             Gratulujemy serdecznie naszym reprezentantom zajęcia zaszczytnych miejsc, a nauczycielom za ich przygotowanie.

(aut. Marzena Ścipień)


„BEZPIECZNY INTERNET – SIECIAKI”

             We wrześniu uczniowie klasy czwartej wraz ze swoją wychowawczynią, p. Elżbietą Obarą, poznawali zasady bezpiecznego korzystania z internetu. W tym celu przechodzili misje z drużyną Sieciaków wykonując poszczególne zadania.

             Dnia 11 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do finału gminnego konkursu „Bezpieczny Internet – Sieciaki”. Zostały one przeprowadzone przez p. Wojciecha Antończyka z Fundacji Orange.

             Do dalszego etapu awansowali: Kacper Obara, Maria Ślusarz i Mateusz Ślusarz.

             W finale, który odbył się 12 października w Zespole Szkół w Skopaniu, nasi reprezentanci musieli uznać wyższość konkurentów….


„A TO POLSKA WŁAŚNIE”

             W maju został ogłoszony przez Zespół Szkół w Woli Baranowskiej gminny konkurs fotograficzny pod hasłem „A to Polska właśnie”. Udział w nim wzięli uczniowie z naszej placówki pod opieką p. Ewy Krasoń.

             Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce 16 września 2018 roku, podczas uroczystych obchodów „Polskiego Września” na stadionie w Woli Baranowskiej.

             Nasz reprezentant, Grzegorz Babiuch, w kategorii klasy II-III gimnazjum zajął III miejsce.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-18
Data publikacji:2016-02-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3460