Osiągnięcia artystyczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

„WYBIERAMY CZYSTE POWIETRZE”

             Dnia 7 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim odbyła się XIX edycja gminnego konkursu „Piosenki i poezji ekologicznej” pod hasłem „Wybieramy czyste powietrze” zorganizowanego przez Zespół Szkół w Baranowie Sandomierskim.

             Udział w nim wzięli uczniowie z naszego zespołu pod opieką p. Łukasza Jugo.

             Za wykonanie utworu „Moja Planeta” w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych I miejsce zajął zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Julia Burlikowska (kl. Vb), Konrad Burzyński (kl. VII), Jakub Foc (kl. Vb), Kornelia Lis (Vb), Zuzanna Malinowska (kl. VII), Martyna Mrówczyńska (kl. Va), Hubert Myszka (kl. VII), Bartłomiej Obara (kl. VII), Bartłomiej Ślusarz (kl. VII), Mateusz Ślusarz (kl. IV), Szymon Ślusarz (kl. VII) oraz Wiktoria Wilk (kl. Vb).


„MAJOWA KROPLA ŻYCIA”

             Dnia 5 maja 2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego pod hasłem „Majowa kropla życia” zorganizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim.

             Reprezentant naszej szkoły, uczeń klas IV, Bartosz Tomczyk zajął w nim I miejsce.


„BARANOWSKA PISANKA WIELKANOCNA”

             Dnia 7 kwietnia 2019 roku na zamku w Baranowie Sandomierskim odbył się konkurs na „Baranowską Pisankę Wielkanocną”.

             Udział w nim wzięli uczniowie z naszej placówki: Emilia Dryka (przedszkole), Kacper Pruś (kl. I), Nikola Kaptur (kl. I), Gabriela Pruś (kl. II) i Szymon Tomczyk (kl. I) pod opieką p. Krystyny Dryki. Nasi reprezentanci w swojej kategorii wiekowej zajęli II miejsce.


 „KOCHANOWSKI I JEGO CZASY”

             Dnia 5 lutego 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 w Nowej Dębie odbyło się wręczenie nagród w X edycji konkursu plastycznego „Kochanowski i Jego czasy”.

             Udział w nim wzięli uczniowie z naszej placówki, którzy swojej prace wykonywali pod czujnym okiem p. Agnieszki Szymczyk.

             Oliwia Urbaniak z klasy VII zajęła w nim II miejsce.


„TRADYCYJNA CHOINKA 2018”

             Dnia 20 stycznia 2019 roku w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie Plastyki Bożonarodzeniowej „Tradycyjna choinka 2018”.

             Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej placówki. W kategorii:

  • tradycyjne ozdoby świąteczne, klasy IV-VI – I miejsce zajął Kacper Rzeszut z klasy IV;
  • współczesne ozdoby świąteczne, klasy VII, VIII i IIIG – II miejsce zajął Bartłomiej Kasza z klasy VII.

             Nagrodzone prace zostały wykonane pod czujnym okiem p. Agnieszki Szymczyk.


„KOLĘDY I PASTORAŁKI”

             Dnia 11 stycznia 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Koprzywnicy odbyła się XV edycja „Konkursu Kolęd i Pastorałek Koprzywnica 2019”. Udział w nim wziął zespół wokalno-instrumentalny z naszej placówki pod opieką p. Łukasza Jugo.

             Za wykonanie kolędy „Mario czy już wiesz” jury przyznało naszym reprezentantom I miejsce.

Skład zespołu wokalno-instrumentalnego: Julia Burlikowska (kl. Vb), Konrad Burzyński (kl. VII), Jakub Foc (kl. Vb), Kornelia Lis (kl. Vb), Tomek Krutysza (kl. VIII), Zuzanna Malinowska (kl. VII), Kacper Mruk (kl. VII), Martyna Mrówczyńska (kl. Va), Hubert Myszka (kl. VII), Bartłomiej Obara (kl. VII), Bartłomiej Ślusarz (kl. VII), Mateusz Ślusarz (kl. IV), Szymon Ślusarz (kl. VII), Wiktoria Wilk (kl. Vb).


 „PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNE”

             Dnia 9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół w Woli Baranowskiej odbyła się IX edycja gminny konkursu „Pieśni i piosenki patriotycznej”. Udział w nim wziął zespół wokalno-instrumentalny z naszej placówki pod opieką p. Łukasza Jugo.

             Nasi reprezentanci wywalczyli w nim II miejsce.

             Skład zespołu wokalno-instrumentalnego: Julia Burlikowska (kl. V b), Konrad Burzyński (kl. VII), Tomasz Krutysza (kl. VIII), Kornelia Lis (kl. V b), Zuzanna Malinowska (kl. VII), Martyna Mrówczyńska (kl. V a), Kacper Mruk (kl. VII), Hubert Myszka (kl. VII), Bartłomiej Obara (kl. VII), Bartłomiej Ślusarz (kl. VII), Mateusz Ślusarz (kl. IV), Szymon Ślusarz (kl. VII), Wiktoria Wilk (kl. V b).


 „NIEPODLEGŁA”

             W październiku został ogłoszony szkolny konkurs plastyczny na plakat upamiętniający 100. rocznicę odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI.

             Uroczyste wręczenie nagród przez organizatorki, p. Ewę Krasoń i p. Agnieszkę Szymczyk, miało miejsce 9 listopada 2018 roku. Otrzymali je:

  • Martyna Brylska (kl. VIII),
  • Bartłomiej Kasza (kl. VII),
  • Oliwia Urbaniak (kl. VII).

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-18
Data publikacji:2016-02-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3551