Pomoc PPP, zajęcia dodatkowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

oraz zajęcia dodatkowe

II półrocze roku szkolnego 2019/2020

 

Lp.

Klasa

Rodzaj zajęć

Termin

Osoba prowadząca

1.

V

Zajęcia dydaktyczno–wyrównaw-cze z matematyki

Czwartek l. 7

mgr Maria Bajdas

2.

VIa, VIb, VII

Zajęcia dydaktyczno–wyrównaw-cze z matematyki

Poniedziałek l. 7

mgr Maria Bajdas

3.

VIII

Robotyka

Piątek l. 8

mgr Wiesław Bajdas

4.

Przedszkole

Zajęcia logopedyczne

Wtorek: 13:30-14:15;

Piątek: 13:30-14:15

mgr Monika Cichoń

5.

I-III

Zajęcia logopedyczne

Czwartek l. 6 i 7

mgr Monika Cichoń

6.

V, VIa, VIb, VII

Zajęcia dydaktyczno-wyrównaw-cze z języka polskiego

Piątek l. 7

mgr Anna Cieśla

7.

V

Ekologia

Środa l. 4

mgr Elżbieta Dul

8.

Przedszkole

Korekcyjno–kompensacyjne

Środa: 12:30-13:30

mgr Ewa Hankus

9.

I-III

Korekcyjno–kompensacyjne

Poniedziałek l. 6

mgr Ewa Hankus

10.

VIb, VII

Korekcyjno–kompensacyjne

Poniedziałek l. 7

mgr Ewa Hankus

11.

VIa, VII

Korekcyjno–kompensacyjne

Piątek l. 7

mgr Ewa Hankus

12.

II

Ognisko muzyczne

Środa l. 6

mgr Łukasz Jugo

13.

VI a, b

Ognisko muzyczne

Piątek l. 5

mgr Łukasz Jugo

14.

V

Zajęcia rozwijające zaintereso-wania językiem niemieckim

Środa l. 3

mgr Łukasz Jugo

15.

VI a, b

Zajęcia rozwijające zaintereso-wania językiem niemieckim

Środa l. 5

mgr Łukasz Jugo

16.

VIII

Zajęcia rozwijające zaintereso-wania muzyczno–artystyczne

Piątek l. 8

mgr Łukasz Jugo

17.

VIII

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z języka angielskiego

Czwartek: 14:30-15:15

mgr Beata Małodzińska

18.

II-VIII

Zajęcia taneczne

Wtorek: 15:00-16:00

mgr Bożena Pandura

19.

III

SKS

Środa l. 7;

Czwartek l. 6

mgr Bożena Pandura

20.

I

„Matematyczne zabawy” – zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

Czwartek l. 5

mgr Krzysztof Sałek

21.

VIII

Zajęcia rozwijające zaintereso-wania matematyczne

Środa: 7:10-7:55

mgr Krzysztof Sałek

22.

VIII

Zajęcia dla dyslektyków oraz rozwijające z języka polskiego

Wtorek: 14:30-15:15

mgr Izabela Skowron

23.

V

Zajęcia dydaktyczno–wyrównaw-cze z matematyki

Czwartek l. 7

mgr Beata Szewc

24.

II

Zajęcia terapeutyczne

Środa l. 1

mgr Aneta Wilk

25.

III

Szkółka sportowa

Czwartek l. 5

mgr Paweł Wilk

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-01
Data publikacji:2020-03-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Szewc Beata
Liczba odwiedzin:454