Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślęzakach

Najnowsze aktualności

 

         UWAGA !!!
 

PROSMIY O UREGULOWANIE PŁATNOŚCI ZA WYŻYWIENIE

W PRZEDSZKOLU.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    (AD)


UWAGA

 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego informuje, że od jutra, tj. 23 października 2020 r. (piątek) obowiązywać będą zmiany, dotyczące wejścia do szkoły:

 • Klasy I-IV będą wchodziły i wychodziły wejściem głównym od strony drogi zewnętrznej. Następnie przechodzą do szatani tak, jak do tej pory.
 • Klasy VI-VIII wchodzą i wychodzą wejściem gimnazjalnym od strony drogi zewnętrznej. Następnie przechodzą do szatni tak, jak do tej pory.
 • Strefa wspólna dla Rodziców – przy wejściu do szkoły wejściem głównym od strony drogi zewnętrznej. Będzie oznaczona przy wejściu do szkoły.
 • Dzieci przedszkolne wchodzą do przedszkola wejściem przedszkolnym (jak do tej pory), jednak Rodzice z dziećmi wchodzą na teren szkolny bramą gimnazjalną od strony drogi zewnętrznej (tak jak do stomatologa), przechodzą wzdłuż sali gimnastycznej za budynkiem od strony sąsiada, przechodzą przez podwórko do wejścia do przedszkola.
 • Strefy dla uczniów na terenie szkoły i na terenie podwórka pozostają bez zmian.
 • Rowery należy zostawiać przy wejściu do gimnazjum od strony zewnętrznej drogi. Tam będą ustawione stojaki na rowery.
 • Wjazd na teren szkolny będzie zamknięty.

Za utrudnienia przepraszamy. Sytuacja jest spowodowana pracami remontowymi. (BS)


 ŚWIETLICOWA WYMIANA POCZTÓWKOWA

             Pozdrowienia od „świetliczaków” z różnych zakątków Polski, to akcja, w którą włączyły się również nasi uczniowie uczęszczający w tym roku szkolnym na świetlicę. Wystarczy wysłać pocztówkę do naszej placówki, a dzieciaki chętnie się zrewanżują. Pierwsze kartki nasze dzieci otrzymały ze szkół w: Szczecinie, Legnicy, Zaklikowie czy Koniemłotach. Jakie były uśmiechy na twarzach uczniów, kiedy to dotarły do nich pierwsze pocztówki.

             Otrzymana korespondencja to dobra okazja do tego, aby móc poznać miejscowości, z których pochodzą inne dzieci, które po lekcjach spędzają czas w szkolnych świetlicach. Ta nieco zapominana w obecnych czasach forma kontaktowania się ze sobą, jest jednak dla dzieci swego rodzaju atrakcją.

             Wkrótce i nasze „świetliczaki” będą odpisywać na otrzymane pozdrowienia.

(aut. Marzenia Ścipień)


 GANG FAJNIAKÓW W PRZEDSZKOLU

             Głównym celem konkursu „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” jest popularyzacja postaw proekologicznych i budowanie wrażliwości ekologicznej dzieci.

              Taki też cel przyświecał zajęciom prowadzonym przez p. Ewę Hankus przy współpracy z p. Eweliną Urbaniak, które dnia 15 października 2020 roku realizowały ze starszą grupą przedszkolną zagadnienia poświęcone żywiołowi ZIEMIA, którego patronem jest drzewo Dobromir. Panie zapoznały swoich milusińskich z opowieścią pt. „Kochajcie zieleń”, przeprowadziły eksperyment z „wulkanem” – omówiły jego złożoność. Na zakończenie spotkania nasi milusińscy wykonali prace plastyczne dotyczące DOBROMIRA – indywidualne oraz pracę grupową.

              Podczas zajęć było wiele radości, śmiechu, wzajemnej pomocy. Młodzi „ekolodzy” stawiali także dociekliwe pytania prowadzącym…. (BS)


 „PIEŚŃ O CHŁOPCU SPOD WADOWICKIEGO NIEBA”

             Dnia 13 października 2020 roku w naszym zespole została wyemitowana audycja radiowa poświęcona Świętemu Janowi Pawłowi II. Dzięki niej członkowie naszej społeczności szkolnej przypomnieli sobie fakty biograficzne z życia Wielkiego Polaka, a na zakończenie radiowego spotkania wszyscy wspólnie zaśpiewali ulubioną pieśń Papieża – „Barkę”.

             Ponadto tego dnia na korytarzu szkolnym była wyświetlana prezentacja poświęcona Jana Pawłowi II, zaś pod tablicą pamiątkową płonął znicz.

             Audycja został przygotowana przez p. Annę Cieślę oraz p. Izabelę Skowron przy współpracy z p. Łukaszem Jugo.

             Tego dnia, z okazji zbliżającego się Dnia Komisji Edukacji Narodowej samorząd uczniowski, pod opieką p. Marzeny Ścipień, złożył życzenia pracownikom szkoły oraz wręczył im pamiątkowe kartki z życzeniami.

             Na zakończenie dnia po tym, jak uczniowie udali się do swoich domów, odbyło się spotkanie pracowników zespołu z p. dyrektor, Agatą Stawiarską oraz przewodniczącą Rady Rodziców, p. Agnieszką Figacz. Panie złożyły życzenia nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz emerytowanym pracownikom szkoły z okazji ich święta.

             Ponadto p. Agata Stawiarska wręczyła Nagrody Dyrektora. Dostali je:

 • p. Anna Cieśla,
 • p. Monika Cichoń,
 • p. Marta Foc,
 • p. Ewa Krasoń,
 • p. Beata Małodzińska,
 • p. Krzysztof Sałek,
 • p. Aneta Wilk.

             Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski otrzymała p. Danuta Boczula. (BS)


  OGNISKO PRZEDSZKOLAKÓW

              Dnia 9 października 2020 roku w słoneczne przedpołudnie przedszkolaki udali się na plac szkolny. Tam, w specjalnie wyznaczonym miejscu czekali na nich rodzice, którzy zadbali o „prowiant” na ognisko dla swoich pociech.

              Nasi milusińscy piekli kiełbaski, chlebek, wspólnie bawili się na placu zabaw oraz w zabawy przygotowane przez opiekunki. Ognisko było dopełnieniem obchodów Dnia Chłopaka.

              Dzień przy „płonącym ognisku” został zorganizowany przez p. Elżbietę Dul, p. Ewę Hankus, p. Annę Obara-Fornal przy współpracy z rodzicami, którym serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc. (BS)


  ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

             Dnia 2 października 2020 roku nasza placówka wzięła udział w X Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia organizowanym przez KARTY GRABOWSKIEGO. Tego dnia uczniowie klas III-VIII pisali egzamin z tabliczki mnożenia, zaś uczniowie klas I-II egzamin z dodawanie i odejmowania.

             Pomyślnie zdali egzamin i uzyskali tytuł „EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA” następujące osoby: Julia Burzyńska (kl. IV), Patrycja Cebula (kl. VIII), Emilia Dryka (kl. II), Antoni Kadecki (kl. III), Nadia Kraciuk (kl. I), Katarzyna Krutysza (kl. IV), Szymon Obara (kl. II), Jakub Paduch (kl. VIII), Diana Pazdyk (kl. VIII), Sylwia Rożnowska (kl. VII), Amelia Serwan (kl. IV), Hanna Serwan (kl. II), Martyna Serwan (kl. I), Victoria Shpunyarska (kl. I), Maria Smykla (kl. III), Zuzanna Smykla (kl. VI), Karol Stawowy (kl. II), Patryk Stawowy (kl. I), Wiktor Stawowy (kl. VII), Karol Ślusarz (kl. IV), Maria Ślusarz (kl. VI), Mateusz Ślusarz (kl. VI), Monika Turbak (kl. I), Paulina Witoń (kl. VII), Patryk Żarów (kl. VI).

             Zwycięzcy, oprócz certyfikatów dostali drobne upominki rzeczowe, pozostali zostali poczęstowani słodyczami. (BS)


 DZIEŃ UŚMIECHU

             W pierwszy piątek października od 1999 roku obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. Jego pomysłodawcą był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”.

             O tak pięknym dniu w naszej placówce przypomniał samorząd uczniowski pod opieką p. Marzeny Ścipień. Tego dnia jego członkowie przyklejali uśmiechnięte „buźki” nauczycielom, swoim młodszym i starszym kolegom. (BS)


 JESIEŃ W PRACACH PLASTYCZNYCH

             Po wrześniowych spacerach przedszkolaków przyszedł czas na wykonanie prac plastycznych oraz plastyczno-technicznych poświęconych jesiennemu krajobrazowi. W swoich pracach nasi milusińscy wykorzystali obserwacje z wędrówek.

             Zarówno grupa starsza, jak i młodsza w trakcie swoich zajęć realizowanych w ramach godzin obowiązkowych, jak i dodatkowych pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, p. Ewy Hankus oraz p. Anny Obara-Fornal, wykonali piękne, jesienne prace. Były to między innymi: sowy, jeże, kasztanowe ludziki, jesienne drzewa, kwiaty, dojrzałe owoce, itp. (BS)


 DZIEŃ CHŁOPAKA

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały,

by co dzień uśmiechał się do WAS świat cały.

By nigdy nie było porannej pobudki

i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

             Dnia 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. W naszej placówce nikt też nie zapomniał o tak ważnej dacie dla każdego Pana.

             Począwszy od 22 września na Panów w naszym zespole czekały niespodzianki. Były to skromne upominki, wspólne jedzenie pizzy, babeczek, ogniska klasowe, a nawet wspólny wyjazd do Nowej Dęby. Ponadto dnia 30 września członkowie samorządu uczniowskiego rozdawali odznaki „SUPER CHŁOPAKA”. (BS)


 INFORMACJA O DNIACH WOLNYCH

Zgodnie z treścią rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie organizacji roku szkolnego zarządza się w roku szkolnym 2020/2021 dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w następujących terminach:

 • 21-22 grudnia 2020 roku,
 • 19 marca 2021 roku,
 • 25-27 maja 2021 roku,
 • 2 czerwca 2021 roku,
 • 4 czerwca 2021 roku.

(BS)


Szkolimy się z programowania

29 września br. w naszej szkole odbyło się szkolenie z programowania "ABC programowania ze Scootim".  Szkolenie poprowadziła dr Katarzyna Król. W szkoleniu wzięli udział nauczyciele z naszej szkoły.  Dziękujemy za mile i owocnie spędzony czas. 


 „HERLITZ # EKOWYZWANIE”

              Dnia 28 września 2020 roku uczniowie klasy szóstej pod opieką p. Elżbiety Dul włączyli się do ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Spółkę Herlitz z siedzibą w Baranowie pod hasłem „CHROŃ ZIEMIĘ, TO NASZ DOM”. Akcja miała na celu propagowanie dbałości o czystość środowiska poprzez uporządkowanie wybrane terenu oraz udokumentowanie tego.

             Nasi szóstoklasiści wraz ze swoją wychowawczynią postanowili uporządkować teren obok pobliskiego lasu. Dokonali tego. Zbierane śmieci segregowali do odpowiednich worków, ucząc się tym samym, jak dbać o środowisko oraz poprawnej segregacji. Zebrane w worki, pozostawione przez mieszkańców śmieci, odebrała firma zajmująca się przetwarzaniem odpadów. (BS)


 DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

             Europejski Dzień Języków jest to międzynarodowe święto ustanowione z inicjatywy Rady Europy w 2001 roku. Obchodzone jest w całej Europie corocznie 26 września. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej.

             W naszym zespole JĘZYKI OBCE miały swoje święto 28 września 2020 roku. Tego dnia na korytarzu szkolnym rozwieszone były plakaty promujące kraje europejskie przygotowane przez uczniów klas IV-VIII na lekcjach języka angielskiego. Ponadto członkowie naszej społeczności szkolnej wysłuchali audycji poświęconej językom, uczestniczyli w zabawie z kodami QR. Na przerwach międzylekcyjnych można było posłuchać oraz potańczyć w rytmie popularnych przebojów europejskich.

             Również najmłodsi członkowie społeczności szkolnej, przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III, wzięli udział w zabawie – własnoręcznie wykonali flagi wybranych państw europejskich, czym uatrakcyjnili obchodzone święto.

             Dzień Języków Obcych został zorganizowany przez p. Danutę Boczulę przy współpracy z p. Moniką Cichoń, p. Łukaszem Jugo oraz p. Beatą Małodzińska. (BS)


 SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Opiekun: p. Marzena Ścipień

Przewodnicząca: Patrycja Cebula (kl. VIII)

Zastępca: Monika Lis (kl. VIII)

Skarbnik: Malwina Kłos (kl. VII)

Sekretarz: Marta Dul (kl. VIII)


WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

             Dnia 24 września w naszym zespole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Udział w głosowaniu wzięli uczniowie klas IV-VIII, którzy wybierali skład samorządu wśród czterech kandydatek.

             Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce 28 września 2020 roku. Tego dnia poznaliśmy osoby, które będą kierowały „pracą” szkoły pod względem organizowania aktywności uczniów. (BS)


 OGNISKA KLASOWE

            Pod koniec września była piękna pogoda. Postanowili ją wykorzystać uczniowie z naszego zespołu, aby we własnym gronie miło spędzić czas. Był to czas poświęcony wyjazdom rowerowym, spacerom, których punktem wspólnym były ogniska klasowe.

             Spotkania integracyjne przebiegały następująco:

 • 22 września – uczniowie klasy ósmej wraz z wychowawcą p. Krzysztofem Sałkiem przy współpracy z p. Anetą Wilk oraz p. Pawłem Wilkiem, udali się rowerami do Rozalina na wspólne pieczenie kiełbasek, a następnie przyjemnie spędzili czas na rynku w Nowej Dębie;
 • 23 września – trzecioklasiści wraz z p. Krystyną Dryką udali się pieszo do Kaczaków, gdzie wspólnie świętowali „Dzień Chłopaka”;
 • 24 września – czwartoklasiści wraz z p. Ewą Krasoń oraz p. Moniką Cichoń podróżując rowerami dotarli na Marki, gdzie piekli kiełbaski oraz ziemniaki;
 • 24 września ze słonecznego dnia skorzystali również pierwszoklasiści, którzy wraz ze swoją wychowawczynią p. Beatą Guściorą oraz p. Izabelą Skowron miło spędzili czas na placu szkolnym przy płonącym ognisku;
 • 25 września – drugoklasiści z p. Beatą Małodzińską oraz p. Iwoną Kaszą udali się na Marki, gdzie spędzili czas na świeżym powietrzu.

             Wszyscy uczniowie oraz ich opiekunowie byli zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu. (BS)


 DZIEŃ PUSTEJ KLASY

              Dzień 24 września 2020 roku przedszkolaki pod opieką p. Anny Obary-Fornal oraz p. Ewy Hankus postanowili spędzić na świeżym powietrzu korzystając z pięknej pogody. Tym samym przyłączyli się do akcji „Dzień pustej klasy”.

             Nasi milusińscy nie próżnowali na placu szkolnym. Pod kierunkiem p. Ani wykonali piękne prace plastyczne wykorzystując farby oraz folię. Z kolei grupa starsza pod opieką p. Ewy swoje umiejętności plastyczne pokazała na kartkach papieru z wykorzystaniem darów jesieni oraz kredek.

             Zaangażowanie oraz wkład pracy naszych milusińskich możemy obserwować na zamieszczonych fotografiach. (BS)


W POSZUKIWANIU JESIENI

             W przedostatni tydzień września pogoda nam dopisywała. Było ciepło i słonecznie. Być może już ostatnie tak przyjemne dni postanowili wykorzystać przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami, p. Ewą Hankus oraz p. Anną Obara-Fornla na spacery po pobliskiej okolicy.

             Podczas swoich wędrówek wypatrywali oznak zbliżającej się jesieni, zbierali jej dary, poznawali nazwy mijanych roślin, drzew, krzewów….

             Były to miłe chwile spędzone na świeżym powietrzu. Miejmy nadzieję, że nie ostatnie tej jesieni…. (BS)


NARODOWY DZIEŃ SPORTU

           Dnia 19 września obchodzony jest w Polsce Narodowy Dzień Sportu. Udział w nim mogą wziąć wszyscy miłośnicy aktywności fizycznej.

             W nawiązaniu do tego dnia w naszej placówce dnia 18 września 2020 roku zorganizowano Dzień Sportu. Rozpoczął się on od wspólnej rozgrzewki na boisku szkolnym „Orlik”. Następnie uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych – skocznościowych oraz zwinnościowych przygotowanych przez p. Marka Mrzygłóda oraz p. Grzegorza Koptyrę.

             Na zakończenie zabaw sportowych uczniowie z naszej placówki spotkali się z trenerem tarnobrzeskiego Klubu Biegacza „WITAR”, p. Adamem Maślanką oraz jego kadrą. Młodzi sportowcy zaprezentowali ćwiczenia, które wykonują podczas swoich treningów angażując w nie naszych uczniów.

             Duże wrażenie na członkach naszej społeczności szkolnej zrobiło spotkanie z Michałem Wojciechowskim, który wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Europy w biegach przełajowych dla niesłyszących. Być może dzięki temu spotkaniu nasi uczniowie zaczną trenować biegi i będą odnosili sukcesy…. (BS)


„BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”

             Dnia 16 września 2020 roku pierwszoklasiści poznali zasady poruszania się po drodze na podstawie wiersza „Na ulicy” Małgorzaty Strzałkowskiej. Nasi milusińscy, pod czujnym okiem p. Beaty Guściory, wykonali również znaki drogowe, a następnie prezentowali ich znaczenie w ruchu drogowym. Oczywiście nie obyło się bez drobnych pomyłek korygowanych szybko przez współuczestników zabawy.

             Teraz możemy być już pewni, że nasi pierwszoklasiści będą bezpiecznie uczestniczyli w ruchu drogowym. (BS)


***

            Rozpoczął się nowy rok przedszkolny. Pierwszy tydzień pracy przedszkola poświęcony był na zintegrowanie grup przedszkolnych, dostosowanie pracy do wymogów stawianych przez wytyczne Ministerstwa oraz Sanepidu.

             Drugi tydzień dla uczęszczających do przedszkola naszych milusińskich panie wychowawczynie poświęciły na opracowanie „Kodeksu Zasad Przedszkola” (grupa starsza – p. Ewa Hankus) oraz „Planu Dnia” (grupa młodsza – p. Anna Obara-Fornal).

             Na podstawie tych dwóch ważnych „dokumentów” odbywają się zajęcia przedszkolne. Gdy któryś z milusińskich zapomni o zasadach, zawsze może je sobie przypomnieć zerkając na gazetkę… (BS)


NARODOWE CZYTANIE

             Już po raz dziewiąty odbyła się akcja Narodowego Czytania. W tegorocznej odsłonie Para Prezydencka zaproponowała do czytania „Balladynę” Juliusza Słowackiego.

             Nasza placówka dnia 9 września 2020 roku przyłączyła się do akcji Narodowego Czytania. Tego dnia cała społeczność szkolna zgromadziła się na boisku szkolnym. Na początku spotkania p. Anna Cieśla przybliżyła zgromadzonej publiczności postać Juliusza Słowackiego. Następnie p. dyrektor, Agata Stawiarska, odczytała pytania z wiersza Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”, na które chórem odpowiadali uczniowie.

             W końcu nadszedł czas na poznanie losu sióstr Aliny i Balladyny oraz Księcia Kirkora. Uczniowie z kart „Balladyny” poznali historię miłości sióstr do Księcia, której fragmenty odczytali uczniowie klas VI-VIII.

             Nad całością czuwała p. Anna Cieśla. (BS)


 WITAJ SZKOŁO!

             W związku z epidemią koronawirusa rok szkolny 2020/2021 rozpoczął się inaczej niż zwykle. Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny została odprawiona 31 sierpnia 2020 roku przez ks. Dominika Buckiego oraz ks. Tomasz Flisa w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Ślęzakach. Kazanie dla społeczności szkolnej wygłosił ks. wikary, który polecił uczniów i pracowników szkoły opiece św. Izydora.

             Z kolei, 1 września 2020 roku, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na terenie szkoły. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III zgromadzili się o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej, gdzie kilka słów skierowała do nich p. Agata Stawiarska, dyrektor zespołu. Następnie nasi milusińscy udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawczyniami.

             Nieco inaczej przebiegało pierwsze spotkanie w szkole uczniów klas IV-VIII. Rozpoczęło się ono prezentacją sztandaru oraz odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie Paulina Witoń odczytała krótką informację o wrześniu z 1939 roku, przygotowaną przez p. Ewę Krasoń.

             W bieżącym roku szkolnym nowymi wychowawczyniami zostały:

 • p. Beata Guściora – klasy I,
 • p. Ewa Krasoń – klasy IV,
 • p. Danuta Boczula – klasy VII.

             W roku szkolnym 2020/2021 na dłuższym zwolnieniu przebywają p. Sławomir Kozioł, p. Anna Piątkowska oraz p. Maria Tłuścik-Babula.

             Od 1 września pracę w naszym zespole rozpoczęli: p. Edyta Białek, ks. Dominik Bucki oraz p. Magdalena Pluta-Ślusarz. (BS)


 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

             W związku z epidemią koronawirusa rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 będzie miało inną formę niż w latach poprzednich. Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem:

 • 31 sierpnia 2020r. o godz. 18:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Ślęzakach zostanie odprawiona Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny;
 • 1 września 2020r. o godz. 9:00 na dziedzińcu szkolnym (w razie złej pogody w sali gimnastycznej) gromadzą się uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki na krótkim spotkaniu z Dyrektorem, a następnie uczniowie klas I-III udają się do sal lekcyjnych na spotkanie organizacyjne z wychowawcą (ok. 15 minut):

                klasa I – sala nr 4;

                klasa II – sala nr 7;

                klasa III – sala nr 5;

 • 1 września 2020r. o godz. 9:30 na dziedzińcu szkolnym (w razie złej pogody w sali gimnastycznej) nastąpi krótkie spotkanie Dyrektora z rodzicami dzieci przedszkolnych – sprawy organizacyjne (tego dnia przedszkole pracuje normalnie);
 • 1 września 2020r. o godz. 10:30 na dziedzińcu szkolnym (w razie złej pogody w sali gimnastycznej) rok szkolny rozpoczną uczniowie klas IV-VIII spotkaniem z Dyrektorem, a następnie odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych (ok. 15 min.):

klasa IV – sala nr 2;

klasa VI – sala nr 1;

klasa VII – aula duża;

klasa VIII – sala nr 1.

 • 2 września 2020r. o godz. 16:00 na dziedzińcu szkolnym (w razie złej pogody w sali gimnastycznej) odbędzie się spotkanie z rodzicami klas I-VIII dotyczące organizacji pracy w nowym roku szkolnym. (BS)

Bardzo prosimy dorosłych oraz dzieci/uczniów o przestrzeganie na terenie szkoły zasad bezpieczeństwa (maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu, zachowanie dystansu).