Jesteś tutaj: Start / Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 GRONO PEDAGOGICZNE

 Dyrektor – mgr Agata Stawiarska


Biblioteka szkolna:

mgr Anna Cieśla

Biologia:

mgr Magdalena Pluta-Ślusarz

 Chemia:

mgr Edyta Białek

Doradztwo zawodowe:

mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Grzegorz Koptyra

 Edukacja muzyczna/muzyka/ognisko muzyczne:

mgr Łukasz Jugo

 Edukacja plastyczna:

mgr Krystyna Dryka

mgr Beata Guściora

mgr Beata Małodzińska

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Krystyna Dryka

mgr Beata Guściora

mgr Beata Małodzińska

 Ekologia:

mgr Elżbieta Dul

 Fizyka:

mgr Paweł Wilk

Geografia:

mgr Elżbieta Dul

 Historia:

mgr Ewa Krasoń

Język angielski:

mgr Danuta Boczula

mgr Monika Cichoń

mgr Beata Małodzińska

 Język niemiecki:

mgr Łukasz Jugo

Język polski:

mgr Anna Cieśla

mgr Danuta Boczula

mgr Izabela Skowron

Logopeda:

mgr Monika Cichoń

 Matematyka:

mgr Krzysztof Sałek

mgr Beata Szewc

Nauczyciel współorganizujący kształcenie:

mgr Monika Cichoń

mgr Beata Guściora

mgr Iwona Kasza

mgr Ewa Krasoń

mgr Izabela Skowron

mgr Marzena Ścipień

mgr Aneta Wilk

 Pedagog szkolny:

mgr Agata Stawiarska

mgr Aneta Wilk

 Plastyka:

mgr Agnieszka Szymczyk

 Przyroda:

mgr Elżbieta Dul

Religia:

mgr ks. Dominik Bucki

mgr ks. Tomasz Flis

Rewalidacja:

mgr Monika Cichoń

mgr Krystyna Dryka

mgr Beata Guściora

mgr Grzegorz Koptyra

mgr Izabela Skowron

mgr Agata Stawiarska

 Robotyka:

mgr Wiesław Bajdas

 Rytmika:

mgr Ewa Hankus

 Surdopedagog:

mgr Krystyna Dryka

 Świetlica szkolna:

mgr Wiesław Bajdas

mgr Iwona Kasza

mgr Grzegorz Koptyra

mgr Marek Mrzygłód

mgr Izabela Skowron

mgr Beata Szewc

mgr Marzena Ścipień

 Technika:

mgr Wiesław Bajdas

 Tyflopedagog:

mgr Agata Stawiarska

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Ewa Krasoń

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Beata Małodzińska

 Wychowanie fizyczne/szkółka sportowa:

mgr Grzegorz Koptyra

mgr Marek Mrzygłód

mgr Paweł Wilk

 Wychowanie przedszkolne:

mgr Elżbieta Dul

mgr Ewa Hankus

mgr Anna Obara-Fornal

Zajęcia artystyczne:

mgr Łukasz Jugo

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:

mgr Danuta Boczula

mgr Anna Cieśla

mgr Elżbieta Dul

mgr Beata Guściora

mgr Beata Małodzińska

mgr Magdalena Pluta-Ślusarz

mgr Krzysztof Sałek

mgr Izabela Skowron

 Zajęcia logopedyczne:

mgr Monika Cichoń

 Zajęcia komputerowe/informatyka:

mgr Wiesław Bajdas

 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:

mgr Monika Cichoń

 Zajęcia szachowe:

mgr Wiesław Bajdas

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-18
Data publikacji:2016-02-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:26078

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2016-09-28 15:06:52aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 15:06:27aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 15:06:04aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 15:05:36aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 15:04:34aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 15:02:38aktualizacjaGrono Pedagogiczne
2016-09-28 14:45:08aktualizacjaGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:36:36aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:36:03aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:35:19aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:34:28aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:33:35aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:33:09aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:32:43aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:32:10aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:30:57aGrono Pedagogiczne
2016-09-28 12:17:26aktualizacjaGrono Pedagogiczne