Rok szkolny 2021/2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Sprawozdanie z realizacji projektu SOC (Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo)
w II półroczu roku szkolnego 2021/2022
 

     W minionym półroczu w ramach realizacji projektu SOC uczniowie klas V-VIII oraz nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w badaniach ankietowych dotyczących oceny jakości relacji szkolnych. Ponownie rodzice oraz nauczyciele mogli skorzystać z organizowanych przez fundację "Dbam o mój zasięg" webinariów, o czym byli informowani na platformie Librus.

      Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin został ogłoszony konkurs plastyczno-literacki pt.  „Mój czas z Rodziną” przeznaczony dla wszystkich uczniów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, a efekty utworzyły piękną dekorację.

     Kolejnym działaniem w ramach projektu było przygotowanie przez uczniów klasy V plakatów na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, które mogą być dla innych cennymi wskazówkami, aby miło i przede wszystkim bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

 

 

Koordynatorzy SOC:

Marzena Ścipień

Maria Tłuścik-Babula


Sprawozdanie z realizacji projektu SOC (Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo)
w I półroczu roku szkolnego 2021/2022

      W minionym półroczu w ramach realizacji projektu SOC wzięliśmy udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej "Idą święta - nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj". Każda klasa, łącznie z przedszkolem wykonała świąteczną kartkę z życzeniami, które następnie zostały przekazane podopiecznym hospicjum w Tarnobrzegu.

    Zadaniem, które wpisało się w założenia projektu SOC było także przeprowadzenia akcji pn. "Szkolny kalendarz adwentowy", w którym uczniowie wykonywali zadania przypisane na każdy dzień grudnia, a które miały charakter wychowawczy.

     W listopadzie i grudniu nauczyciele i rodzice uczniów mogli brać udział w bezpłatnych webinarach organizowanych przez fundację "Dbam o mój zasięg", o czym byli informowani na platformie Librus.

     W ramach zajęć przeprowadzonych z klasą V, uczniowie wykonali plakaty informujące o zagrożeniach czy zaletach Internetu.

 

 

Koordynatorzy SOC:

Marzena Ścipień

Maria Tłuścik-Babula

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-06-28
Data publikacji:2024-06-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Cichoń
Liczba odwiedzin:64