Rok szkolny 2023/2024

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Sprawozdanie z realizacji projektu SOC (Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo)
w roku szkolnym 2023/2024

        W roku szkolnym 2023/2024 w ramach realizacji projektu SOC zorganizowany został Tydzień Dbania o Relacje w dniach 20-24.11.2023r. W każdym dniu na uczniów czekały ciekawe zabawy, zadania, które miały na celu zintegrować społeczność szkolną oraz przyczynić się do poprawy relacji międzyuczniowskich.

    Kolejnym zadaniem, które wypełnia założenia projektu SOC było także przeprowadzenia kolejnej edycji akcji pn."Szkolny kalendarz adwentowy". W miesiącu grudniu 2023 uczniowie wykonywali zadania przypisane na poszczególne dni, a które promowały czas wolny od ekranów z naciskiem na relacje społeczne i wartości rodzinne.

        Rodzicom oraz nauczycielom wysyłane były również zaproszenia do udziału w bezpłatnych webinariach z zakresu higieny cyfrowej, a także więzi rodzinnych i wartości prospołecznych.

        Uczestniczyłam także w szkoleniu dla koordynatorów SOC, na którym omawiano wyniki ankiet projektu „Młode głowy” oraz w webinarium dotyczącym więzi rodzinnych, a także zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

      Ponadto zorganizowano także szkolny konkurs plastyczny „Bezpieczne dzieci w sieci”, który nawiązywał także do dnia bezpiecznego Internetu w miesiącu lutym 2024r.

 

Koordynator SOC:

Marzena Ścipień

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-06-28
Data publikacji:2024-06-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Cichoń
Liczba odwiedzin:318